Emek Bilgisayar, Yazılım

 • Lisanslı Yazılım
 • Autodesk
 • Microsoft
 • Netcad
 • ZWcad
 • Grafik

Emek Bilgisayar ve Mühendislik YazılımEMEK Bilgisayar ve Müh.San.Tic.Ltd.Şti kuruluşundan itibaren Yasal yazılımlar konusunda Müşterilerini bilgilendirmeyi ,ve yasal yazılım ürünlerinin satışını yapmayı  hep ilke edinmiştir.

Lisanslı yazılım kullanmak ; kurumunuza ya da firmanıza hem yasal açıdan hemde güvenliğiniz açısından sayısız avantajlar sunmaktadır.

Bankacılık işlemleri,Havaleler ,mailler gibi günümüzün olmazsa olmaz dediğimiz internet uygulamaları kullanırken güvenlik son derece önemlidir.

İnternetten indirilmiş free programlar son derece güvensizdir.  Programları illegal yollardan lisanslayan küçük programcıklar sizin programı yasallaştırdığı gibi gözükse de  bilgisayarınızada başka küçük programcıklar yükleyip, Yaptığınız her türlü işlemi ,şifrelerinizi önemli bilgilerinizi  ele geçirebilir.Sizi  ,Firmanızı ya da  kurumunuzu zarara uğratabilirler.

Emeklerinizin ne kadar kıymetli olduğunu biliyoruz.

CAD (Computer Aided Design) : Bilgisayar destekli tasarım

CAM (Computer Aided Manufacturing) : Bilgisayar destekli üretim

CAE (Computer-aided engineering ) : Bilgisayar destekli mühendislik yazılımı

AutoCAD LT® 2011

Autocad 2011

2B çizim ve detaylandırma yazılımı olan AutoCAD LT ile sanayii standartlarını kullanarak rekabet üstünlüğü elde edin.Müşteri ve meslektaşlarınızla iletişim kurarken daha gelişmiş bir güvenilirlik ve uyumluluktan faydalanmak için çizimlerinizi gerçek DWG™ dosya formatında oluşturun.Yazılımınızı iş alanınıza göre optimize ederek daha iyi bir performans elde edin.Son derece güçlü özelliklere sahip olan AutoCAD LT, profesyonel çizimler için geliştirilmiştir.

Dokümantasyon

Eksiksiz 2B çizim ve detaylandırma araçlarını tam ve etkili kullanarak hassas teknik çizimlerinizi oluşturun.

Autocad 2011

2B’ da Dokümantasyon

Çizgiler,yaylar ve daireler gibi standart şekillerden basit veya karmaşık çizimler yaratın. Stretch (sündürme), copy (kopyalama), rotate (döndürme) ve scale (ölçekle) gibi komutlarla mevcut şekilleriniz üzerinde değişiklikler yapabilirsiniz).Fikirlerinizi daha net ifade etmek için çizim üzerine çeşitli açıklamalar (metin, ölçülendirme ve tablo gibi) ekleyebilirsiniz.

Üretkenliğinizi Arttırın

AutoCAD LT bir hedef göz önünde bulundurularak geliştirilmiştir: üretkenliğinizi arttırmak. AutoCAD LT’ nin her sürümü, çizim verimini arttırmaya yönelik yeni yöntemleri kullanıma sunan özellik geliştirmeleri ve eklentileri içerir.

İş Birliği

Müşteri ve iş arkadaşlarınızla kolay ve etkin bir şekilde çalışın.

Güvenirlilik ve Kararlılıkta İş Alanınızda Lider Olun 

Gerçek DWG dosya formatında çizimler oluşturun ve işlerinizi paylaşırken veri bütünlüğüne güvenin. Bozuk veya uyumsuz verileri uygun hale getirme yoluyla, zaman kaybını azaltarak verimliliğinizi en yüksek düzeye çıkartın.

AutoCAD Uyumluluğunun Keyfini Çıkartın

AutoCAD LT’nin diğer Autodesk® yazılım ürünleriyle tam uyumlu olması, verileri diğer ürünlerle paylaşmanızı ve fonksiyonların kapsamını genişletmenizi kolaylaştırır.

Harici Dosyaları Birleştirin

Çizimlerinizde DWG dosyaları, JPG ve TIF resimleri, Microsoft® Excel® çalışma sayfaları ve DWF ve PDF altlıkları gibi müşteri veya iş arkadaşlarınızdan aldığınız harici bilgileri referans alarak verileri yeniden kullanın ve daha zengin belgeler oluşturun.

Dosyaları Elektronik Olarak Paylaşın

Hızlı ve güvenli işbirliği için çizim gruplarını tek bir DWF veya PDF dosyasında elektronikl olarak yayınlayın veya dağıtın.

Autocad 2011

Optimum Çalışma

Çeşitli kullanıcı arayüzü seçenekleriyle AutoCAD LT’nin istediğiniz şekilde çalışmasını sağlayarak veriminizi arttırın.

Çizimleri Standartlaştırın

Blokları kullanarak, birden çok boyut veya görünüşteki bir blokta bir araya getirmek üzere dinamik özellikler ekleyerek zamandan tasarruf edin çizimlerinizi standart hale getirin. Sık kullandığınız bloklar, taramalar ve komutlar gibi içeriklere araç paletleriyle daha hızlı erişin.

Kendi Ortamınızı Uyarlayın

Komutları bulmak, açık çizimleri görmek ve çalıştığınız bir çizimin farklı alanlarına gidebilmek için çalışma ekranı üzerindeki araçlar işlerinizi kolaylaştıracaktır. Yazılım komutlarının yerini ve görünümünü sizin ve şirketinizin standartlarına uyacak şekilde düzenleyerek çalışma ortamınızı verimli hale getirebilirsiniz.


Autocad 2011

AutoCAD® 2011

Tasarım projelerinize AutoCAD® 2011 yazılımı ile kavramdan bitimlerine kadar güç verin. Fikirleriniz, yeni yüzey modelleme araçları ve nokta bulut desteği sayesinde, her zamankinden daha net ve doğruluğa sahip olarak şekil alabilir. Yeni kısıtlama kabiliyetleri parametrelerle çalışmayı kolaylaştırı ve güncellenmiş üretkenlik araçları nihai tasarım dokümantasyonunu her zamankinden daha hızlı sunmanıza yardımcı olur. Ve materyal ve yüzeylerdeki önemli güncellemeler tasarım amacınızı istediğiniz etkiyle sunmanıza yardımcı olur. Bu ve istediğiniz diğer birçok yeni kabiliyetlerle AutoCAD 2011 tasarım ve dokümantasyonu daha ileriye götürmenize yardımcı olur.

2B ve 3B CAD tasarımı için autoCAD yazılımı:

Keşfedin— Konseptlerinizin gerçeğe dönüşmesine yardımcı olan güçlü CAD araçları ile 2B ve 3B da tasarım fikirleri keşfedin.

Dokümante edin—Projelerinizi konsepten sonuca güçlü dokümantasyon araçları ile götürün. Tekrarlayan işleri en aza indiren ve bitirme zamanınızı hızlandıran otomasyon, yönetim ve düzenleme araçları sayesinde daha hızlı çalışın.

İletişim kurun—Kritik tasarım verilerini güvenli, verimli ve doğru şekilde paylaşın. Herkesi her zaman döngüde tutmanıza olanak veren ve dünyanın en yaygın kullanılan tasarım veri formatlarından biri olan yerli DWG™ desteğinin faydalarını tecrübe edin.

Özelleştirin—AutoCAD'i özelleştirmek düşündüğünüzden çok daha kolay.


Autodesk® 3ds Max® Design 2011

Autodesk Design 2011

Autodesk® 3ds Max® Design 2011 yazılımı verileri toplayarak, fikirleri yineleyerek ve sonuçları sunarak tasarımları hayata geçirmek için güçlü teknikler sunar. Geliştirilmiş akıllı veri alışverişi iş akışları ve yenilikçi yeni işleme özellikleri Autodesk® Revit® Architecture, Autodesk® Inventor®, AutoCAD® Civil 3D®, Rhino, SolidWorks, FormZ, ve Google® Sketchup™ ‘tan tasarım verilerini optimal bir şekilde göstermek için göz alıcı foto-gerçekçi görselleştirmelerini yaratmaları konusunda tasarımcılara yardımcı olur. Bağlam için yeni kullanıcı arayüzü ile erişilen 3ds Max Design modelleme ve dokulama araç setlerindeki önemli zenginleştirmeler günlük iş akışlarının hızlanmasına yardımcı olarak tasarımcıların tasarımları arkasında yatan hikayelerini daha iyi keşfetme, doğrulama ve iletişimlerini sağlar.

Autodesk 3ds Max Design 2011’in ilgi çekici yeni teknikleri sayesinde tasarımlarınızı hayata geçirmeniz için, yinelemeli fikirleri denemeniz ve sonuçları görselleştirmeniz çok daha kolaylaşır.

Yeni Özelliklerden öne çıkanlar aşağıda sıralanmıştır;

 • Quicksilver Donanım Kaplayıcısı
 • FBX formatı ile Revit Architecture Bağlantısı
 • Autodesk Inventor’dan Veri Alımında Gelişmeler
 • 3ds Max Malzemelerinin Çalışma Ekranlarında Gösterilmesi
 • Modelleme ve Malzeme Gelişmeleri
 • Yerel “Solid” ihraç ve ithali
 • Google® SketchUp™ ithali
 • Autodesk Malzeme Kütüphanesi
 • Container İçin Yerel Değişiklik İmkanı
 • Slate Malzeme Editörü
 • 2010 Sürümüne Kayıt İmkanı
 • 2010 Sürümü ile Eklenti Uyumluluğu

Qicksilver Donanım Kaplayıcısı
Yeni donanım kaplayıcısı sayesinde yüksek kalitede görselleri inanılmaz hızlarda üretebilirsiniz.

Autodesk Qicksilver

FBX formatı ile Revit Architecture Bağlantısı
Yeni Autodesk FBX bağlantısı sayesinde tasarım görselleştirme işlerini kesintisiz olarak ve yeniden tanımlamalara gerek kalmadan, değişikliklerin otomatik olarak güncellemesi ile gerçekleştirebilirsiniz.

Autodesk Revit Architecture Bağlantısı

Autodesk Inventor’dan Veri Alımında Gelişmeler
Autodesk Inventor verilerini 3ds Max Design içine alınmasında önemli geliştirmeler yapılmıştır.3ds Max Malzemelerinin Çalışma Ekranlarında Gösterilmesi
3ds Max malzeme ve dokularını çalışma ekranlarında görüntüleme de gelen yenilikler sayesinde tekrar eden kaplama işlemlerine gerek kalmadan daha hızlı verimli şekilde çalışabilirsiniz.

Autodesk 3ds Max Malzemelerinin

Modelleme ve Malzeme Gelişmeleri
Genişletilmiş Graphite Modelling ve Viewport Canvas araçları ile çalışma ekranlarında seçeceğimiz kaynak nesneleri kullanarak boyama işlemleri yaparak modelleme yapabilirsiniz.

Autodesk Modelleme

Yerel “Solid” ihraç ve ithali
3ds Max Design ve SAT dosya formatını destekleyen yazılımlar arasında nesne yüzeyleri solid nesneleri ihraç ya da ithal edebilirsiniz.

Autodesk Solid

Google® SketchUp™ ithali
Google® SketchUp™ (or SKP) sürüm 6 ve 7 dosyalarını 3ds Max Design 2011 içine katmanlar, gruplar, bileşenler, malzemeler, kameralar ve gün-güneş aydınlatma sistemi bilgilerini de alacak şekilde getirebilirsiniz.

Autodesk Sketch Up

Autodesk Malzeme Kütüphanesi
Yeni Autodesk Malzeme Kütüphanesi ile 3ds Max Design 2011 kullanıcıları diğer Autodesk 2011 yazılımlarında (AutoCAD, Inventor, Revit Architecture, Revit MEP, Revit Structure vb.) kullanılan aynı kütüphane sayesinde iş akışlarını ve verimliliklerini önemli ölçüde artırabilirler.

Autodek Malzeme Kütüphanesi

Container İçin Yerel Değişiklik İmkanı
3ds Max 2010’da karşılaştığınız “Container” özelliği sayesinde siz ve ekibiniz yüklü ve karmaşık sahneleri daha kolay yönetebilirsiniz. 3ds Max Design 2011 de bu araçta yapılan geliştirmeler sayesinde yerel olarak değişiklik yapmanıza izin vermektedir.

Autodesk Yerel Değişiklik


Slate Malzeme Editörü
3ds Max Design 2011 yeni malzeme editörünü sunar. Daha kolay görüntüleme ve değişiklik yapmak için yeni nokta tabanlı (node-based) ağ hiyerarşisi ile çalışabileceğiniz malzeme editorü önemli ölçüde kolaylık sağlayacak ve daha özgür malzeme üretmenize yardım edecektir.

Autodesk Slate Malzeme

2010 Sürümüne Kayıt İmkanı
3ds Max Design 2011 ile yaptığınız çalışmaları bir önceki sürüm olan Max Design 2010 formatında saklayabilir ve iş akışınızı genişletebilirsiniz.

Autodesk 2010 Sürümü

2010 Sürümü ile Eklenti Uyumluluğu
3ds Max Design 2010 ile oluşturulan eklentiler bu sürümde de kullanılabilir.

Güncel kampanyalı fiyatlarımız için lütfen arayınız      0312  425 18 03  /14 tuşlayabilirsiniz

Ürün Kodu Ürün Açıklaması
 GJC-00578 MS OEM Win Starter 7 32-bit SP1TR DVD GCR
 FQC-04638 MS OEM WINDOWS PRO.7 SP1 32Bit,TR.DVD
 FQC-04670 MS OEM WINDOWS PRO.7 SP1 64Bit TR.DVD
 GFC-02080 MS OEM WINDOWS HOME PREM.7 SP1 32-Bit Tr. D
 F2C-00879 MS OEM WINDOWS HOME BASIC 7 TR SP1 64-Bit
 FQC-04649 MS OEM WINDOWS PRO.7 SP1 64Bit ENG.DVD
F2C-00875 MS OEM WINDOWS HOME BASIC 7 TR SP1 32-Bit
 6PC-00026 MS OEM Get Gen.Kit Win 32bit/64bit 7 Pro SP1 TR C
 FQC-04617 MS OEM WINDOWS PRO.7 SP1 32 Bit ENG.DVD
 FQC-01780 MS WINDOWS PRO.7 ENG.DVD
 GLC-00294 MS WINDOWS ULTIMATE 7 TURKISH DVD
 F2C-00024 MS WINDOWS HOME BASIC 7 TURKISH DVD
 6PC-00020 MS OEM Get Gen Pro 7 SP1 32-bit/64-bit Eng.
 GLC-01832 MS OEM WINDOWS ULTIMATE 7 SP1 32Bit TR.DVD
FQC-00296 MS WINDOWS PRO.7 TURKISH DVD
 GLC-01077 MS WIN ULTİMATE 7 Eng. DVD
 GFC-00222 MS WINDOWS HOME PREM.7 TURKISH DVD
 GFC-02078 MS OEM WINDOWS HOME PREM.7 SP1 32-Bit ENG
 F2C-00873 MS OEM WINDOWS HOME BASIC 7 ENG SP1 32-Bit
 GFC-02082 MS OEM WINDOWS HOME PREM.7 SP1 64-bit Engli
 GLC-01867 MS OEM WINDOWS ULTIMATE 7 SP1 64Bit TR.DVD
GLC-01809 MS OEM WINDOWS ULTIMATE 7 SP1 32Bit ENG.DV
 GFC-02084 MS OEM WINDOWS HOME PREM. 7 SP1 64-Bit TR.
F2C-00877 MS OEM WINDOWS HOME BASIC 7 SP1 64-bit ENG
 GLC-01844 MS OEM WINDOWS ULTIMATE 7 SP1 64Bit ENG.DV
 GJC-00576 MS OEM Win Starter 7 32-bit SP1 Eng DVD GCR
 GFC-00633 MS OEM WINDOWS HOME PREM. 7 32-Bit Tr. DVD
 GLC-00724 MS OEM WINDOWS ULTIMATE 7 32Bit TR.DVD
 F2C-00011 MS WINDOWS HOME BASIC 7 ENGILSH DVD

 


Ürün Kodu Ürün Açıklaması
 GJC-00578 MS OEM Win Starter 7 32-bit SP1TR DVD GCR
 FQC-04638 MS OEM WINDOWS PRO.7 SP1 32Bit,TR.DVD
 FQC-04670 MS OEM WINDOWS PRO.7 SP1 64Bit TR.DVD
 GFC-02080 MS OEM WINDOWS HOME PREM.7 SP1 32-Bit Tr. D
 F2C-00879 MS OEM WINDOWS HOME BASIC 7 TR SP1 64-Bit
 FQC-04649 MS OEM WINDOWS PRO.7 SP1 64Bit ENG.DVD
F2C-00875 MS OEM WINDOWS HOME BASIC 7 TR SP1 32-Bit
 6PC-00026 MS OEM Get Gen.Kit Win 32bit/64bit 7 Pro SP1 TR C
 FQC-04617 MS OEM WINDOWS PRO.7 SP1 32 Bit ENG.DVD
 FQC-01780 MS WINDOWS PRO.7 ENG.DVD
 GLC-00294 MS WINDOWS ULTIMATE 7 TURKISH DVD
 F2C-00024 MS WINDOWS HOME BASIC 7 TURKISH DVD
 6PC-00020 MS OEM Get Gen Pro 7 SP1 32-bit/64-bit Eng.
 GLC-01832 MS OEM WINDOWS ULTIMATE 7 SP1 32Bit TR.DVD
FQC-00296 MS WINDOWS PRO.7 TURKISH DVD
 GLC-01077 MS WIN ULTİMATE 7 Eng. DVD
 GFC-00222 MS WINDOWS HOME PREM.7 TURKISH DVD
 GFC-02078 MS OEM WINDOWS HOME PREM.7 SP1 32-Bit ENG
 F2C-00873 MS OEM WINDOWS HOME BASIC 7 ENG SP1 32-Bit
 GFC-02082 MS OEM WINDOWS HOME PREM.7 SP1 64-bit Engli
 GLC-01867 MS OEM WINDOWS ULTIMATE 7 SP1 64Bit TR.DVD
GLC-01809 MS OEM WINDOWS ULTIMATE 7 SP1 32Bit ENG.DV
 GFC-02084 MS OEM WINDOWS HOME PREM. 7 SP1 64-Bit TR.
F2C-00877 MS OEM WINDOWS HOME BASIC 7 SP1 64-bit ENG
 GLC-01844 MS OEM WINDOWS ULTIMATE 7 SP1 64Bit ENG.DV
 GJC-00576 MS OEM Win Starter 7 32-bit SP1 Eng DVD GCR
 GFC-00633 MS OEM WINDOWS HOME PREM. 7 32-Bit Tr. DVD
 GLC-00724 MS OEM WINDOWS ULTIMATE 7 32Bit TR.DVD
 F2C-00011 MS WINDOWS HOME BASIC 7 ENGILSH DVD

 


Ürün Kodu Ürün Açıklaması
 589222-141 HP MS WS08 Foundation Srv R2 ROK TR 64 bit
 P73-05120 MS OEM Win Svr Std 2008 R2 SP1 64bit TR DVD+5 Clt
4849MMV IBM MS WindowsServer 2008 Foundation R2 ROK Türkçe
 P73-05128 MS OEM Win Svr Std 2008 R2 SP164bit Eng. DVD+5 Clt
 R18-02907 MS OEM Win Svr 2008 5 CAL Eng GCR
 589256-421 HP Microsoft W2008 R2 Standart Reseller TR
 2YG-00392 MS OEM SBS PremAddOn CAL 2011 64bit TR 5 CltAdd
 589256-B21 MS WS08 R2 STD Ed ROK E F I G S SW
 T72-02893 MS OEM SBS Std 2011 64bit 1pk TR 5Clt CD GCR
 R18-02881 MS OEM Win Svr 2008 5 CAL TR GCR
 6UA-03611 MS OEM SBS Std.CAL 2011 64bit TR 5 CltAdd GCR
 2XG-00165 MS OEM SBS PremAddOn 2011 64bit1pk TR 5Clt CD G
 P72-04469 MS OEM Win Svr Ent 2008 R2 SP1 64bit Eng.DVD+10Cl
 T72-02881 Win Small Bus Svr Std 2011 64Bit Eng 1-4CPU 5Clt
 2XG-00153 Win SmallBusvr PremAddon 2011 64 Bit
 6UA-03599 MS OEM SBS Std.CAL 2011 64bit Eng 5 CltAdd GCR

NETGIS | Server

NETGIS|Server tamamen bütünleşik yapıda konumsal ve sözel veritabanı desteği, harita sunumu, vektör, raster veri sunumu, konumsal analiz, eş zamanlı veri düzenleme ve coğrafi uygulama geliştirmek üzere tasarlanmış kurumsal CBS çözümüdür. NETGIS | Server, esnek ve geliştirilebilir yapısı ile pek çok uygulama ile bir arada çalışabilir. Araç Takip Sistemleri, CRM yazılımları, Çağrı Merkezi Yazılımları, Portaller, Web Siteleri, Döküman Yönetim Sistemleri, Belediye Otomasyon Yazılımları ve sayamadığımız diğer pek çok uygulama için gerekebilecek tüm GIS ihtiyaçlarını karşılar. NETGIS|Server, Birlikte Çalışabilirlik, VTYS Bağımsızlık, Zengin Veri Tipi ve Format Desteği, Ölçeklenebilirlik,Teknik ve Fonksiyonel İlerilik, Esneklik,Güvenlik üzerine kurulmuştur.

CAS, Cografi Arşiv Sistemi

CAS, CBS’nin alt ve özelleşmiş bir şekli olarak çok boyutlu bir Coğrafi Arşivleme ve Sorgulama Sistemidir. Sistem sayesinde coğrafi konum bilgisine sahip herhangi bir veri meta verilerine göre arşivlenebilir, takip edilebilir, sorgulanabilir ve analiz edilebilir.

v_PORTAL, Valilik İl Portalı Uygulaması

V_Portal e-Devlet alt yapısını hazırlayan bir Yönetim Bilgi Sistemi’dir; Valilik ve bağlı kurumlar arasındaki ilişkileri güçlendirir, koordinasyonu iyileştirir, iletişimden kaynaklanan zaman ve kaynak kaybını en aza indirir.

Araç Takip Sistemleri

Kara, hava ve deniz araçlarının dünya üzerindeki konum ve hareketlerinin bilgisayar ortamında haritalar üzerinden izlenebilmesini sağlayan sistemdir

BELNET

Kent Bilgi Sistemine altlık olacak ve e-Belediye gereksinimlerini karşılayacak, adrese dayalı her türlü verinin envanterinin tutulmasını, çok kullanıcılı ortamlarda güvenli bir şekilde güncellenmesini ve paylaşılmasını, yaşayan verinin dinamik olarak sorgulanmasını ve raporlanmasını sağlar. 2D ve 3D Kent Bilgi Sistemi için gereken bileşenleri içerir.

Web Tabanlı Numarataj Uygulaması

Yerel yönetimler açısından günümüzde ihtiyaç duyulan planlama, mühendislik projeleri ve uygulama bilgilerine kolayca ulaşmak, bu bilgileri kullanarak yeni bilgiler üretmek, bunların takibini ve kontrolünü yapmak düzenli ve planlı bir kentleşme için olmazsa olmaz unsurlardır. Netcad Web Tabanlı Numarataj Uygulaması ile binaların numaralandırılması, kurum veri tabanında takibi, numaralandırılan binalara ait adreslerin Ulusal Adres Veri Tabanına işlenmesi bu unsurların oluşturulması için temel teşkil etmektedir.

ZWCAD 2012 Standart

Zwcad 2012 StandartZWCAD™, mimari ve makine sektörlerine yönelik, ekonomik, DWG formatı uyumlu CAD çözümüdür. 2B geometrik nesne oluşturma ve düzenleme, ölçümlendirme, 3B katı modelleme, çizdirme, dosya paylaşımı gibi temel taslak fonksiyonaliteleriyle ZWCAD, yenilikçi, paylaşımcı ve design center, tools paletleri ve API ile özelleştirme desteği gibi özellikleriyle verimliliğinizi geliştiriyor. Eşsiz uyumluluğu ve kullanı dostu arayüzü, eğitime ihtiyaç duymadan ZWCAD ile hemen çalışmanızı sağlıyor.ZWCAD 2012’nin sağladığı özellikler: 1.900+ ihtiyaçlarınızı karşılayan geliştirme.2.Fikirlerinizi görselleştirmeniz için dikkat çekici çizim ve detaylandırma araçları.3.Tasarım kaynaklarını arttırmak için esnek yönetim sistemi. 4.Esnek yayınlama özelliğiyle diğer kullanıcılarla sorunsuz paylaşım. ZWCAD 80’den fazla ülkede 180.000’den fazla kullanıcının tercih ettiği popüler bir yazılımdır. Türkçe de dahil olmak üzere 13 dilde kullanılabilir.

ZWCAD Mükemmel Uyumluluk ve İstikrar Sunar TamDWG Desteği

ZWCAD çizim dosyaları, dünya standardı olan .dwg formatındadır. Yani, 2.5’dan 2012 sürümüne kadar tüm .dwg dosyalarını, herhangi bir dönüşüm gerekmeden ve kayıpsız açabilir, düzenleyebilir ve kaydedebilirsiniz. ZWCAD ek olarak .dxf (interchange), .dwf (web) ve .dwt (template) gibi ilgili diğer formatları da destekler.

Temek CAD Platformlayrıyla Uyumlu

ZWCAD, Microsoft® Windows® bütünleşiktir. Windows-stili kullanıcı arayüzü, menüleri, araç çubuklarını, komut satırını ve iletişim kutularının Windows kullanıcılarının alıştığı şekilde yönetilmesini sağlar. Windows kullanıcılarının hemen ZWCAD ile çalışmaya başlamalarını kolaylaştırır.

Herhangi Bir Windows İşletim Sistemiyle Uyumlu Çalışma

ZWCAD, tüm Microsoft® Windows® sürümleriyle bütünleşik ve uyumlu çalışır.

Kullanıcı Dostu Arayüz

Windows-stili kullanıcı arayüzü, menüleri, araç çubuklarını, komut satırını ve iletişim kutularının Windows kullanıcılarının alıştığı şekilde yönetilmesini sağlar. Windows kullanıcılarının hemen ZWCAD ile çalışmaya başlamalarını kolaylaştırır. Microsoft Office 2007 ve sonraki sürümlerde bulunana benzer sekmeler, açık olan dosyalar arasında geçiş yapmanızı kolaylaştırır.

Zwcad Kullanıcı Dostu Arayüz
Sekmeli Ortam

Daha da önemlisi ZWCAD, AutoCAD’e benzer bir çalışma ortamı sağlar; komut isimleri, kısayollar ve fare işlemleri birbirine benzer. Herhangi bir AutoCAD kullanıcısı ZWCAD arayüzünü tanıdık bulacak ve çalışması kolay olacaktır.ZWCAD ek olarak menü, araç çubuğu ve kısayol tanımlarını .mnu, .mns ve .pgp dosyası olarak kaydetmenizi ve bu formattaki tanım dosyalarını açarak uygulamanızı sağlar. Yani programda yaptığınız özelleştirmeleri ZWCAD’e aktarabilirsiniz.

Zwcad Kullanıcı Dostu Arayüz

Tasarımlarınızı Kolaylıkla

ZWCAD, fikirlerinizi çizim olarak kavramsallaştırmanızı kolaylaştırmanızda yardımcı olan çok sayıda temel çizim aracı içerir. Bunların arasında, çok çeşitli nesneler oluşturmanız ve bu nesneleri düzenlemeniz için 2B ve 3B çizim ve düzenleme aracı bulunmaktadır.

Zwcad 2B 3B Çizim

Verimli Çizim ve Detaylandırma

Hızlı Çizim İçin Akıllı Araçlar
Çoklu Çizgili Öncüler

Bazen farklı öncü tiplerine ihtiyacınız olur, hatta bazı açıklamalar için farklı görünümlerde ok başları gerekir. Çoklu çizgili öncü fonksiyonu ile öncü stilini özelleştirebilir, bir defada birden fazla öncü oluşturabilirsiniz.

Zwcad Çoklu Çizgili Öncü Fonksiyonu

Alanlar

Bazen çizimlerde metin bilgileri güncellemeniz gerekir. Bu yorucu işlem alan fonksiyonu ile çözülebilir. Alanlar bilgileri otomatik olarak günceller.

Zwcad Alanlar

Ölçümlendirme çizgilerini kesme

Ölçümlendirme çizgilerinin diğer nesneleri kesmesi gerekebilir. Çizimin karışmaması için, ölçümlendirme kesme fonksiyonu, fiziksel olarak koparmadan ölçümlendirme çizgilerini diğer çizgilerle çakıştığı yerden keser. Yani ölçümlendirme çizgileri düzenlenebilir olarak korunur.

Zwcad Ölçümlendirme çizgilerini kesme

Dosya Karşılaştırma

Birbirine benzer çizimler arasındaki farklılıkları bulmak için dosya karşılaştırma fonksiyonunu kullanabilirsiniz. Değiştirilmiş nesne, blok ve hatta harici referanslardaki farklılıkları renk kodlamasıyla vurgular. Renk, filtre gibi karşılaştırma ayarlarını özelleştirebilirsiniz.

Zwcad Dosya Karşılaştırma

Katı Profiller

Katı profil özelliği, 3B katıların profillerini kolayca oluşturur. 2B ve 3B profilleri tanımlayabilirsiniz. Gizli ve görünür çizgiler otomatik olarak farklı katmanlara yerleştirilir.

Zwcad Katı Profiller

Dinamik Komut Sistemi

Dinamik komut istemi arayüzü, ilgili komutları imlecin yanında görüntüler. Hem yeni ve hem de deneyimli kullanıcılar, komutları hatırlama süresini azalttığı için alfabetik komut listesini çok kullanışlı bulacaklar.

Zwcad Dinamik Komut Sistemi

Hassas Çizimler İçin Verimli Araçlar

Parametreler ve Kısaltmalar

Parametre ve kısıtlama fonksiyonları, nesne aileleri oluşturma ve bunları düzenleme işlemini, CAD’le geleneksel çizim yöntemlerine göre bariz şekilde hızlandıran, güçlü araçlardır. Parametrik nesne ailesinde yapacağınız bir düzenleme, bu işlem bağlantılı nesneleri de etkiler, tümü birden değişir. Parametre ve kısıtlamalar, nesnelerin şekillerinin ve/veya ölçümlerinin her zaman korunmasını sağlar.

Zwcad Parametlereler ve Kısaltmalar

Tablo

Tablo özelliği, tek bir adımda düzenli ve güzel tablolar oluşturmanızı sağlar. Tablo oluşturmak için tek tek çizgiler çizmek gerekmez. Yerinde düzenleme özelliği, tablo hücresindeki içeriği Microsoft Excel programıyla çalışıyormuş gibi düzenlemenizi sağlar. Ayrıca Microsoft Excel tabloları da kullanılabilir veya tablolar Microsoft Excel programına aktarılabilir.

Zwcad Tablo

Nesneye Yapışma

Nesneye yapışma özelliği, geometrik özellikleri hassas bir şekilde çizmenizi ve düzenlemenizi sağlar. ZWCAD 2012 sürümünde nesne yapışma özelliği, daha hızlı ve hassas çalışıyor.

Zwcad Nesneye Çalışma

Yarıdan Görünüm

Çizimin tümünü bir anda gösteren havadan gürünüm (aerial view) penceresini kullanarak, büyük çizimlerde hızlıca dolaşabilirsiniz. Böylece çizimdeki belirli bir bölgeye hemen gidebilirsiniz.

Zwcad Yarıdan Görünüm

Üretkenliği Arttırmak İçin Kaynakları Paylaşma

Bloklar

Blok fonksiyonu, çizim bileşenlerini standartlaştırmak için, birden fazla nesneyi tek bir nesneye dönüştürür. Böylece bunları başka çizimlerde de kullanabilirsiniz. Bloklara veri de katıştırılabilir. Nitelik adı verilen bu veriler, stok numarası, fiyat, çok satırlı detaylı tanım gibi herhangi bir metinsel bilgiyi içerebilir.

Harici Referanslar

Harici referans fonksiyonu, çizimleri paylaşmak ve yeniden kullanmak için verimli bir yol sunar. Çizimlere tüm .dwg dosyasını aktarabilirsiniz; bunlara "external references" veya kısaca "xrefs" adı verilir. Birden fazla çizime çocuk xref eklenebilir, böylece xref her değiştirildiğinde bunlar otomatik olarak senkronize edilir. Xref eklemek çizim dosyasının boyutunu fazla etkilemez.

Raster Resimler

Çizime resim iliştirmek, tasarımlarınızı daha iyi sunmanızı sağlar. ZWCAD, BMP, TIF, GIF, JPG, PNG, PCX ve TGA dahil olmak üzere çok sayıda resim formatını destekler. ZWCAD 2012 sürümünde, haritacılıkta kullanılan ECW formatı desteği eklenmiştir.

OLE (Object Linking and Embedding)

Çizime nesne bağlamak ve katıştırmak, başka uygulamalardaki verilerin tüm avantajlarından faydalanma olanağı sağlar. Çizimlerinize film klipleri, elektronik tablolar, belgeler veya başka tür veriler ekleyebilirsiniz.

Zwcad Üretkenliği Arttırma

Daha Rahat Kontrol İçin Veri Yöntemi

Design Center

Design Center fonksiyonu, bilgisayarınızda, hatta ağ üzerinde bir başka bilgisayarda kayıtlı olan herhangi bir CAD kaynağını aramanızı ve bunlara erişmenizi sağlar. Geçerli çizime başka çizimlerden ölçümlendirme stili, blok, metin stili, çizgi tipi ve hatta katmanları aktarmanızda yardımcı olur.

Zwcad Design Center

Araç Paletleri

Tool Palettes fonksiyonu, blok, tarama desenleri, varlıklar, hatta üçüncü parti geliştiricilerin içerikleri gibi araçları organize etmeniz, paylaşmanız ve saklamanız için verimli bir yol sunar.

Katman Yönetimi

Katmanlar, çizimdeki içeriğin standartlaştırılması için kullanılır. Layer Propeties Manager ile katman özelliklerini değiştirerek, nesnelerin nasıl görüntüleneceğini ve yayınlanacağını zahmetsizce belirleyebilirsiniz. Katmanlar, çizimlerin görünümünü sadeleştirerek yapının daha anlaşılır olmasını sağlar.

Zwcad Katman Yöntemi

Çizimleri Paylaşma Yolları

Yayınlama ve Toplu Yayınlama

Çizimleri dosyaya veya kağıda yayınlayabilirsiniz. Kağıt boyutunu belirleme, yayınlama ölçeğini değiştirme, plot stilini seçme, baskı notları ekleme gibi ince ayarlar için çok sayıda seçenek bulunmaktadır. Ek olarak toplu yayınlama komutu ile bir dizi .plt dosyasını bir kerede topluca yayınlayabilirsiniz. Bu fonksiyon, özellikle .plt dosyaları bir başka zaman basılacaksa çok zaman kazandırır.

Zwcad Çizimleri Paylaşma

Çizimi Yayınlama Setleri

Publish fonksiyonu bir veya daha fazla çizimi DWF formatında kaydetmenizi veya yazıcıya göndermenizi sağlar. Gerekiyorsa, her bir çizim, sayfa yerleşimleri kullanılarak farklı bir kağıda yazdırılabilir. Sadece kağıt setini belirtip, yayınlanacak bir veya birden fazla sayfayı seçmeniz yeterli. DWF, çizimlerinizi diğerleriyle paylaşmanızın güvenli ve hızlı bir yoludur.

Zwcad Çizimi Yayınlama Setleri

Çizimleri Kaydetme

Dosya verme (export) fonksiyonu, çizim bilgilerinizi başka uygulamalara aktarmanızda yardımcı olur. Çizimler, BMP, WMF, EMF, SVG, EPS, PDF ve SAT dahil olmak üzere çeşitli formatlarda kaydedilebilir. Çizimlerinizi Word, Excel ve Photoshop gibi uygulamalarda hazırlanan dosyalarla birleştirilmesi çok kullanışlı bir olanak.

Zwcad Çizimleri Kaydetme

eTransmit

eTransmit fonksiyonu, çizimleri e-posta ile kolaylıkla paylaşabilmeniz için tasarlanmıştır. Tek tıklamayla çizimi ve bağlantılı dosyaları tek bir pakette birleştirir. Paket, çizimde kullanılan resimleri, yazıtiplerini ve harici referansları içerir. Başkalarıyla iletişime geçmek ve çizimlerinizi başka bir bilgisayara taşımak için uygun bir yol.

Zwcad Etransmit

İşleme

3B modellerin gerçekçi işlenmiş hali, müşterilere sunum için 2B çizimlerden daha çekicidir. ZWCAD, işleme için zengin çeşitlilikte malzeme, çoklu ışık tipi ve ortam ayarı sağlıyor. Tasarım vizyonunuzu yansıtmanız ve diğerleriyle karşılaştırmanız için iyi bir yol.

Zwcad İşleme

ZWCAD İle Programlama

ZWCAD, çok sayıda kullanışlı ve güçlü uygulama programlama arayüzü (API) sağlıyor. Bunların arasında LISP (AutoLISP benzeri), VBA (sadece Professional sürümünde), SDS (ADS benzeri) ve ZRX (ZWCAD Runtime Extension, ARX benzeri) yer almaktadır. Bu API’lerle dikey uygulamalar geliştirebilir ve var olan uygulamalarınızı ZWCAD programına aktarabilirsiniz. Bunlar, ZWCAD programını özel ihtiyaçlarınıza göre özelleştirmenize olanak verir, aynı zamanda tasarım sürecinizi ivmelendirirler.

Corel Draw x6

Çok yönlü ve güçlü grafik tasarım yazılımıİster yeni isterse deneyimli bir tasarımcı olun, CorelDRAW® Graphics Suite X6 güvenebileceğiniz grafik tasarımı yazılım çözümüdür. Zengin içerikli ortamı, profesyonel grafik tasarım, fotoğraf düzenleme ve Web sitesi tasarım yazılımlarıyla, stilinizi ve yaratıcılığınızı ifade etmenizi sağlayacak sonsuz seçenek sunuyor.

Dahili yardım, eğitim videoları ve profesyonelce tasarlanan şablonlarla kendinizi hemen evde hissedin. Sonra, çekici logolardan ve tabelalardan özel Web sitelerine, Web grafiklerine, panolara, araba çıkartmalarına, elilanlarına, her şeyi güvenerek tasarlayın. Gerçek tasarım stilinizi gösterin

Yumuşak yükleme ve başlangıç

Hemen başlamanıza ve güvenle tasarlamanıza olanak sağlayan kapsamlı dahili eğitim araçlarıyla tasarımınızı zenginleştirin. Değerli video eğitim dosyalarından ve ipuçlarından, uzman önerilerinden ve ilham verici kullanım kılavuzundan yeni bilgiler edinin.

Sayfa tasarımlarını kolaylıkla oluşturun

1000’den fazla yazıtipi, 1000 profesyonel, yüksek çözünürlüklü dijital fotoğraf, 10.000 kapsamlı vektörel grafik ve 350 profesyonel şablonla projelerinize kaliteli bir görünüm verin. Tasarım öğelerinizi, bilgisayarınızdaki, ağdaki veya Web sitelerindeki içeriklerde kolaylıkla arama yapmanızı sağlayan Corel® CONNECT™ X6 ile verimli bir şekilde organize edin. Stillerle ve yaratıcılıkla tasarımkolaylıkla yönetin.

Daha hızlı ve verimli çalışın

Tek bir komple grafik tasarım paketindeki güçlü uygulamalarla zamandan ve paradan tasarruf edin. Ek olarak büyük dosyalarla hızlı çalışmanızı sağlayan çok çekirdekli işlemci ve doğal 64-bit desteğinin sağladığı hızın keyfini çıkarın.

Market lideri dosya uyumluluğuyla kolaylıkla paylaşın

Tabeladan elilanına, kartvizitten araba çıkartmasına, Web grafiğine, çok çeşitli ortamlar için tasarım yapabilirsiniz. AI, PSD, PDF, JPG, PNG, EPS, TIFF, DOCX ve PPT dahil olmak üzere 100’den fazla dosya formatı desteğiyle, tasarımlarınızı dilediğiniz gibi paylaşın.

CorelDRAW Graphics Suite X6, güvendiğiniz grafik tasarım yazılımı.


 AfterShot Pro

Corel Draw x6 Aftershot Pro

Fotoğraf yönetimi programı

 • Komple RAW iş akışı
 • Esnek fotoğraf yönetimi
 • Gelişmiş tahribatsız düzenleme
 • Windows®, Mac OS® ve Linux® için

Fotoğraf yönetimi yazılımı 

Corel® AfterShot™ Pro, güçlü fotoğraf yönetimini gelişmiş tahribatsız ayarlamaları ve tam RAW işlemeyle birleştiren, hızlı, esnek bir fotoğraf iş akışı çözümüdür. Fotoğraflarınızı katalog ve klasör kullanarak organize edin. Fotoğraf makinesi ayarları, anahtar kelimeler, etiketlere gibi özelliklere göre arama yapmanızı sağlayan gelişmiş Metadata araçlarıyla resimleri kolaylıkla bulun. Tahribatsız araçlarıyla denemeler yapın ve resimleri özgürce değiştirin, seçici düzenlemeyle geliştirmelerinizi hassas bir şekilde uygulayın. Çalışmanızı kolaylıkla albüme dönüştürün, Web sitesine hazırlayın veya müşteriye göndermeye hazır hale getirin. AfterShot Pro, RAW desteği, güçlü toplu işleme olanağı ve inanılmaz hızıyla, profesyonel fotoğrafların en hızlı yolu.


Raw Gücü

Çok hızlı RAW işleme olanağı ve doğru renklerle, RAW resimlerinizdeki veri ve detaylardan maksimum oranda faydalanın.

Güçlü fotoğraf yönetimi, esnek organizasyon seçenekleri ve güçlü arama araçlarıyla, sizin için çalışan bir dijital fotoğraf iş akışı oluşturun.

Tahribatsız düzenlemeler

Orijinal resimlerin korunduğundan emin olarak, çok çeşitli tahribatsız düzenleme aracıyla fotoğraflarınızı geliştirin ve düzeltin.

Hızlı çıkışlar

Toplu çıkış seçeneklerini, çok sayıda standart ve özelleştirilebilir şablonu kullanarak, albüm, web sitesi fotoğrafları ve müşteri portfolyosu oluşturun.

Corel AfterShot Pr®:

 • Microsoft® Windows® 7, Windows Vista®, Windows XP, son servis dosyalarıyla (32-bit veya 64-bit sürümleri)
 • Intel® Pentium® 4 veya sonrası veya AMD Athlon™ 64 veya sonrası
 • 2 GB RAM
 • Sabit diskte 250 MB boş alan
 • Fare veya tablet
 • Minimum görüntüleme çözünürlüğü: 1024 x 600
 • CD-ROM sürücüsü

Macintosh®:

 • Mac OS® X 10.5, 10.6 veya 10.7
 • Tüm Intel® Mac® modelleri destekleniyor
 • 2 GB RAM
 • Sabit diskte 250 MB boş alan
 • Minimum görüntüleme çözünürlüğü: 1024 x 600
 • CD-ROM sürücüsü

Linux:

 • Fedora® Core 10 veya Ubuntu® 8.04 veya sonrası (32-bit veya 64-bit sürümleri)
 • Intel® Pentium® 4 veya sonrası veya AMD Athlon™ 64 veya sonrası
 • 2 GB RAM
 • Sabit diskte 250 MB boş alan
 • Minimum görüntüleme çözünürlüğü: 1024 x 600

CD-ROM sürücüsüGereklilikler: GLib 2.4, KDE veya GNOME önerilir
Masaüstü kompozisyonu aktifleştirmeniz önerilir
64-bit dağıtımlar 32-bit uyumlu kütüphaneleri gerektirir (ia32-libs)

Desteklenen formatlar

Lider fotoğraf makinesi üreticilerinin RAW dosyaları desteği: ARW, CR2, CRW, DCR, DNG, MRW, NEF, NRW, ORF, PEF, RAW, RW2, RWL, SR2, JPEG, TIF


Adobe Creative Suite 5 Design Premium

Adobe Design Premium CS5

Adobe® Creative Suite® 5 Design Premium yazılımı, en sıradışı fikirlerini ustalıkla ifade etmeye, ortamlar arasında akıcı biçimde çalışmaya ve baskı, web, etkileşim ve mobil tasarım alanlarında sıradışı sonuçlar üretmeye ihtiyaç duyan tasarımcılar için en kapsamlı araç takımı çözümünü sunmaktadır. Göz alıcı görüntüler ve grafikler oluşturun, çarpıcı sayfalar tasarlayın, standartlara uygun web siteleri geliştirin, kod yazmadan etkileşimli içerik oluşturun ve sayfa tasarımlarını eKitap okuma aygıtlarında görüntülenecek biçimde genişletin.

 

Sistem Gereksinimi:

Windows

 • Intel® Pentium® 4 veya AMD Athlon® 64 işlemci
 • Microsoft® Windows® XP Service Pack 3; Windows Vista® Home Premium, Business, Ultimate veya Enterprise Service Pack 1 (Service Pack 2 önerilir) veya Windows 7
 • 1 GB RAM veya üstü önerilir
 • Kurulum için 9,3 GB kullanılabilir sabit disk alanı ve kurulum sırasında ilave boş alan gerekir (kaldırılabilir flash tabanlı depolama aygıtlarına kurulamaz)
 • 1280x800 ekran ile donanım hızlandırmalı OpenGL ekran kartı, 16 bit renk ve 256MB VRAM
 • Bazı GPU hızlandırmalı özellikler için Shader Model 3.0 ve OpenGL 2.0 grafik desteği gerekir
 • Adobe® Bridge uygulamasındaki bazı özellikler için en az 64 MB VRAM'a sahip DirectX 9 özellikli grafik kartı gerekir
 • Çift katmanlı DVD'lerle uyumlu DVD-ROM sürücüsü
 • Java™ Runtime Environment 1.5 (32 bit) veya 1.6
 • Multimedya özellikleri için QuickTime 7.6.2 yazılımı gerekir
 • SWF dosyalarını dışa aktarmak için Adobe Flash® Player 10 yazılımı gerekir
 • Çevrimiçi hizmetler için geniş bant Internet bağlantısı gerekir

Mac OS

 • Multicore Intel işlemci
 • Mac OS X v10.5.7 veya v10.6
 • 1 GB RAM veya üstü önerilir
 • Kurulum için 10,3 GB kullanılabilir sabit disk alanı ve kurulum sırasında ilave boş alan gerekir (büyük küçük harf dosya sistemi veya kaldırılabilir flash tabanlı depolama aygıtlarına kurulamaz)
 • 1280x800 ekran ile donanım hızlandırmalı OpenGL ekran kartı, 16 bit renk ve 256MB VRAM
 • Bazı GPU hızlandırmalı özellikler için Shader Model 3.0 ve OpenGL 2.0 grafik desteği gerekir
 • Çift katmanlı DVD'lerle uyumlu DVD-ROM sürücüsü
 • Java Runtime Environment 1.5 veya 1.6
 • Multimedya özellikleri için QuickTime 7.6.2 yazılımı gerekir
 • SWF dosyalarını dışa aktarmak için Adobe Flash Player 10 yazılımı gerekir
 • Çevrimiçi hizmetler için geniş bant Internet bağlantısı gerekir

Adobe Creative Suite 5 Design Standard

Adobe Design Standard CS5

Sayfa mizanpajı, görüntü düzenleme, vektörel çizim ve baskı üretimi için zaman kazandıran özellikler ile en sıkışık dönemlerde bile işlerinizi yetiştirin. Baskı projelerini yaratıcılık ve kaliteden taviz vermeden, daha hızlı teslim edin.

 

 

 

Sistem Gereksinimleri:

Windows

 • Intel® Pentium® 4 veya AMD Athlon® 64 işlemci
 • Microsoft® Windows® XP Service Pack 3; Windows Vista® Home Premium, Business, Ultimate veya Enterprise Service Pack 1 veya Windows 7
 • 1GB RAM veya üstü önerilir
 • Kurulum için 7,7GB kullanılabilir sabit disk alanı ve kurulum sırasında ilave boş alan gerekir (kaldırılabilir flash tabanlı depolama aygıtlarına kurulamaz)
 • 1024x768 ekran (1280x800 önerilir) ile donanım hızlandırmalı OpenGL ekran kartı, 16 bit renk ve 256MB VRAM
 • Bazı GPU hızlandırmalı özellikler için Shader Model 3.0 ve OpenGL 2.0 grafik desteği gerekir
 • Adobe Bridge'deki bazı özellikler için en az 64MB VRAM DirectX 9 uyumlu ekran kartı gerekir
 • Çift katmanlı DVD'lerle uyumlu DVD-ROM sürücüsü
 • Multimedya özellikleri için QuickTime 7.6.2 yazılımı gerekir
 • SWF dosyalarını dışa aktarmak için Adobe Flash® Player 10 yazılımı gerekir
 • Çevrimiçi hizmetler için geniş bant Internet bağlantısı gerekir

Mac OS

 • Multicore Intel işlemci
 • Mac OS X v10.5.7 veya v10.6
 • 1GB RAM veya üstü önerilir
 • Kurulum için 8,2GB kullanılabilir sabit disk alanı ve kurulum sırasında ilave boş alan gerekir (büyük küçük harf duyarlı dosya sistemi veya kaldırılabilir flash tabanlı depolama aygıtlarına kurulamaz)
 • 1024x768 ekran (1280x800 önerilir) ile donanım hızlandırmalı OpenGL ekran kartı, 16 bit renk ve 256MB VRAM
 • Bazı GPU hızlandırmalı özellikler için Shader Model 3.0 ve OpenGL 2.0 grafik desteği gerekir
 • Çift katmanlı DVD'lerle uyumlu DVD-ROM sürücüsü
 • Multimedya özellikleri için QuickTime 7.6.2 yazılımı gerekir
 • SWF dosyalarını dışa aktarmak için Adobe Flash Player 10 yazılımı gerekir
 • Çevrimiçi hizmetler için geniş bant Internet bağlantısı gerekir

Adobe Fireworks CS5

Adobe Fireworks CS5

Firework şablonlarını kullanarak çok kısa sürede tasarım ızgaralarını oluşturun. Güçlü vektörel ve biteşlem araçları kullanarak metin, sembol ve resimler ekleyin. Sayfalar ekleyin ve akıllı kılavuzları kullanarak düzenleyin, etkileşimli PDF dosyasına dönüştürerek onay almak için gönderin.Görüntüleri iyileştirerek, herhangi bir Web tarayıcıda görüntülenebilecek, şeffaf alfa kanallı PNG-8 dosyası olarak kaydedin. Vektörel nesneleri ve biteşlemleri kullanarak zengin Internet arayüz uygulamaları hazırlayın, etkileşimi sağlamak için nesnelere davranış uygulayın, Adobe AIR® uygulama veya Adobe Flash® Catalyst™ ve Flash Builder™ programında kullanmak üzere FXG dosyası olarak kaydedin.

 

Sistem Gereksinimi:

Windows

 • Intel® Pentium® 4 veya AMD Athlon® 64 işlemci
 • Microsoft® Windows® XP SP2 (SP 3 önerilir); Windows Vista® Home Premium, Business, Ultimate veya Enterprise SP1 ile; Windows 7
 • 512MB RAM (1GB önerilir)
 • Yükleme için sabit diskte 1GB boş alan; yükleme esnasında ek alan gerekir (taşınır disklere yükleme yapılamaz)
 • 1280x1024 çözünürlüklü, 16-bit ekran kartı
 • DVD-ROM sürücüsü
 • Çevrimiçi servisler için geniş band aralığında Internet bağlantısı

Mac OS

 • Multicore Intel işlemci
 • Mac OS X v10.5.7 veya v10.6
 • 512MB RAM (1GB önerilir)
 • Yükleme için sabit diskte 1GB boş alan; yükleme esnasında ek alan gerekir (büyük-küçük harfe duyarlı dosya sistemlerine veya taşınır disklere yükleme yapılamaz)
 • 1280x1024 çözünürlüklü, 16-bit ekran kartı
 • DVD-ROM sürücüsü
 • Çevrimiçi servisler için geniş band aralığında Internet bağlantısı

Adobe Photoshop CS5

Adobe Photoshop CS5En karmaşık fotoğraflarda bile dilediğiniz bölümü kolaylıkla seçebilir, düzeltmek istediğiniz bölümleri rötuşlayabilir, boyama araçları ile fotoğrafları sanat eserlerine dönüştürebilir, Extended sürümü ile 3D ve animasyonlarda kullanılacak içerikler oluşturabilirsiniz.

 

 

Sistem Gereksinimi:

Windows

 • Intel® Pentium® 4 veya AMD Athlon® 64 işlemci
 • Microsoft® Windows® XP SP 3; Windows Vista® Home Premium, Business, Ultimate veya Enterprise SP 1 (SP 2 önerilir); Windows 7
 • 1GB RAM
 • Yükleme için sabit diskte 1GB boş alan; yükleme için ek alan gerekebilir (taşınabilir disklere yüklenemez)
 • 1024x768 (1280x800 önerilir) çözünürlükte görüntüleyebilen, donanımsal ivmelendiricili OpenGL grafik kartı, 16-bit renk ve 256MB VRAM
 • Bazı GPU-ivmelendiricili özellikler Shader Model 3.0 ve OpenGL 2.0 grafik desteği gerektiriyor
 • DVD-ROM sürücüsü
 • Multimedya özellikleri için QuickTime 7.6.2
 • Çevrimiçin servisler için Internet bağlantısı

Mac OS

 • Multicore Intel işlemci
 • Mac OS X v10.5.7 veya v10.6
 • 1GB RAM
 • Yükleme için sabit diskte 2GB boş alan; yükleme için ek alan gerekebilir (büyük-küçük harflere duyarlı dosya sistemi kullanan bölümlere ve taşınabilir disklere yüklenemez)
 • 1024x768 (1280x800 önerilir) çözünürlükte görüntüleyebilen, donanımsal ivmelendiricili OpenGL grafik kartı, 16-bit renk ve 256MB VRAM
 • Bazı GPU-ivmelendiricili özellikler Shader Model 3.0 ve OpenGL 2.0 grafik desteği gerektiriyor
 • DVD-ROM sürücüsü
 • Multimedya özellikleri için QuickTime 7.6.2
 • Çevrimiçin servisler için Internet bağlantısı

Adobe After Effects CS5

Adobe After Effects CS5Adobe® After Effects® CS5 yazılımı, yayın ve film endüstrisinde çalışıyor veya çevrimiçi ve mobil aygıtlara içerik sunuyor da olsanız, çığır açan hareketli grafikler ve çok etkili görsel efektler oluşturmanıza olanak sağlar.

 

 

 

Sistem Gereksinimi:

Windows

 • Intel® Pentium® 4 veya AMD Athlon® 64 işlemci (Intel Core™2 Duo veya AMD Phenom® II önerilir); 64 bit destek gerekir
 • 64 bit işletim sistemi gerekir: Microsoft® Windows Vista® Home Premium, Business, Ultimate veya Enterprise Service Pack 1 veya Windows® 7
 • 2GB RAM
 • 3GB kullanılabilir sabit disk alanı, isteğe bağlı içerikler için ek 2GB alan ve kurulum sırasında ilave boş alan gerekir (kaldırılabilir flash tabanlı depolama aygıtlarına kurulamaz)
 • 1280x1024 ekran ile OpenGL 2.0 uyumlu ekran kartı
 • DVD-ROM sürücüsü
 • QuickTime özellikleri için QuickTime 7.6.2 yazılımı gerekir
 • Çevrimiçi hizmetler için geniş bant Internet bağlantısı gerekir

Mac OS

 • Multicore Intel işlemci ile 64 bit destek Mac OS X v10.5.7 veya v10.6
 • 2GB RAM
 • 4GB kullanılabilir sabit disk alanı, isteğe bağlı içerikler için ek 2GB alan ve kurulum sırasında ilave boş alan gerekir (büyük küçük harf dosya sistemi veya kaldırılabilir flash tabanlı depolama aygıtlarına kurulamaz)
 • 1280x900 ekran ile OpenGL 2.0 uyumlu ekran kartı
 • DVD-ROM sürücüsü
 • QuickTime özellikleri için QuickTime 7.6.2 yazılımı gerekir
 • Çevrimiçi hizmetler için geniş bant Internet bağlantısı gerekir

Adobe Premiere Pro CS5

Adobe Premiere Pro CS5Adobe® Premiere® Pro CS5 yazılımı, 64 bit, GPU hızlandırmalı Mercury Playback Engine sayesinde çok daha hızlı bir şekilde çalışmanızı sağlayarak video üretiminde çığır açan bir performans sunar. İstediğiniz video formatıyla çalışın ve üretimi, metin yazmadan metin düzenlemeye, kodlamaya ve nihai sunuma kadar hızlandırın.

 

 

Sistem Gereksinimi:

Windows

 • Intel® Core™2 Duo veya AMD Phenom® II işlemci; 64 bit destek gerekir
 • 64 bit işletim sistemi* gerekir: Microsoft® Windows Vista® Home Premium, Business, Ultimate veya Enterprise Service Pack 1 veya Windows® 7
 • 2GB RAM (4GB veya daha fazlası önerilir)
 • Kurulum için 10GB kullanılabilir sabit disk alanı ve kurulum sırasında ilave boş alan gerekir (kaldırılabilir flash tabanlı depolama aygıtlarına kurulamaz)
 • Sıkıştırılmış video formatlarını düzenlemek için 7200 RPM sabit sürücü, sıkıştırılmamışlar için RAID 0
 • 1280x900 ekran ile OpenGL 2.0 uyumlu ekran kartı
 • GPU hızlandırmalı performans için Adobe sertifikalı GPU kartı
 • SD/HD iş akışlarına yönelik yakalama ve banda dışa aktarma işlemleri için Adobe sertifikalı kart
 • DV ve HDV yakalama, banda aktarma ve DV aygıtına iletme işlemleri için OHCI uyumlu IEEE 1394 bağlantı noktası
 • ASIO protokolüyle veya Microsoft Windows Driver Model ile uyumlu ses kartı
 • Çift katmanlı DVD'lerle uyumlu DVD-ROM sürücüsü (DVD yazmak için DVD+-R yazıcısı; Blu-ray Disc ortamı oluşturmak için harici Blu-ray yazıcısı)
 • QuickTime özellikleri için QuickTime 7.6.2 yazılımı gerekir
 • Çevrimiçi hizmetler için geniş bant Internet bağlantısı gerekir

Mac OS

 • Multicore Intel işlemci ile 64 bit destek GPU hızlandırmalı performans için Mac OS X v10.5.7 veya v10.6.3; Mac OS X v10.6.3 gerekir
 • 2GB RAM (4GB veya daha fazlası önerilir)
 • Kurulum için 10GB kullanılabilir sabit disk alanı ve kurulum sırasında ilave boş alan gerekir (büyük küçük harf dosya sistemi veya kaldırılabilir flash tabanlı depolama aygıtlarına kurulamaz)
 • Sıkıştırılmış video formatlarını düzenlemek için 7200 RPM sabit sürücü, sıkıştırılmamışlar için RAID 0
 • 1280x900 ekran ile OpenGL 2.0 uyumlu ekran kartı
 • GPU hızlandırmalı performans için Adobe sertifikalı GPU kartı
 • Temel Ses uyumlu ses kartı
 • Çift katmanlı DVD'lerle uyumlu DVD-ROM sürücüsü (DVD yazmak için SuperDrive , Blu-ray Disc ortamı oluşturmak için harici Blu-ray yazıcısı)
 • QuickTime özellikleri için QuickTime 7.6.2 yazılımı gerekir

Çevrimiçi hizmetler için geniş bant Internet bağlantısı gerekir

 • GPU hızlandırma için desteklenen NVIDIA ekran kartı
 • Quadro CX (Windows)
 • Quadro FX 3800 (Windows)
 • Quadro FX 4800 (Windows ve Mac OS)
 • Quadro FX 5800 (Windows)
 • GeForce GTX 285 (Windows ve Mac OS)

Adobe Acrobat 9

Adobe Acrobat 9Acrobat 9 programını kullanarak çalışmanızı PDF dosyasına dönüştürebilir, tek bir PDF portföyünde birden çok belgeyi sunabilir, hatta bunlara video, ses gibi multimedya dosyalar ekleyebilirsiniz. Üstelik tümü tek bir dosya içinde kalır. Acrobat 9'u kullanarak şifreler uygulayabilir, izinler ayarlayabilir ve hassas bilgileri kalıcı olarak kaldırabilirsiniz; böylece çalışmanızın güvenli olduğundan emin olursunuz. Acrobat 9'la ekibinizin tüm üyeleri yapılan yorumları görebilir ve yanıtlayabilir; bu şekilde incelemeleriniz ve onaylarınız düzenli çalışır. Yalnızca birkaç tıklatmayla, neredeyse herkesin elektronik olarak doldurabileceği ve kaydedebileceği formlar oluşturabilirsiniz.

 

Web Tasarım: Emek Bilgisayar