Emek Bilgisayar, Teknik Servis Hizmetleri

Emek Bilgisayar Teknik Servis:

  • Güncel eğitimler ile kendisini yenileyen
  • Arızalar için yeterli yedek parça stoğu ile donatılmış, titizlikle denetlenen
  • Müşterilerine güvenilir ve yüksek kalitede hizmet sağlayan

Bir İş Çözümleri Merkezidir. İşlem Teknik Destek ve Bakım hizmetlerinde temel prensiplerimiz;

  • Problemlere en kısa sürede çözüm bularak işlemlere hız kazandırılması
  • Arızalar konusunda uzman, teknik elemanlarımızla müdahale edilmesidir

Başarılar destek alınan noktanın sağlamlığına bağlıdır.

  • Yerinde Teknik Servis
  • Notebook/PC Tamiri
  • Baskı Çözümleri ve Yazıcı Onarımı
  • Bakım Anlaşması
  • Veri Kurtarma

Kurumsal Teknik Servis Hizmetlerimiz (Yerinde)

* Windows 2003/2008 Server Kurulum ve Teknik Destek İşlemleri
* Windows XP/Vista/7/8 Kurulum Teknik Destek İşlemleri
* PC ve Laptop Onarım ve Bakım İşlemleri
* Toplu Güncelleme Hizmetleri
* Kablosuz Ağ Çözümleri (Çok katlı binalar)
* Sistem Bakım ve Temizlik İşlemleri
* Virüs Tarama ve Temizleme İşlemleri
* Statik IP üzerinde DNS Hizmeti
* Silinmiş veya Hasarlı Diskten Veri Kurtarma Hizmetleri
* Workgroup, Active Directory Kurulum ve Destek Hizmetleri
* Ağ kurulum, test ve destek işlemleri
* ADSL, ISDN Internet Kurulum destek işlemleri
* ISA Server, Güvenlik Duvarı Kurulum ve Destek İşlemleri
* Microsoft Exchange Server Kurulum, Destek ve Bakım İşlemleri
* Periyodik Veri Yedekleme ve Test İşlemleri
* Yüksek Kapasiteli Hosting, E-Posta Kurulum Hizmetleri
* Anında Uzaktan Bağlantı ile Destek Hizmeti
* Santral ve Santral Ses Kayıt Sistemleri Teknik Desteği
* Güvenlik ve Kamera Sistemleri Teknik Desteği
* Personeliniz için Windows,Office ve Ağ Kullanım Eğitim Hizmetleri
* Anlaşmalı Sunucu ve Hosting Hizmetleri
* Yüksek Performanslı, Kesintisiz ve Hesaplı Teknik Servis Hizmeti 2-10 adetli küçük ağlardan tutun 100-200 bilgisayarlı lokal ve global ağlara kadar tek noktadan çözümler üretiyoruz. Sistem kurulumu, alt yapısının sağlanması, sistem üzerindeki yazılım ve veritabanların yüklenmesi, sunucu-istemci bilgisayar bağlantılarının yapılması, güvenliğinin sağlanması ve 7/24 kesintisiz çalışır halde tutulması gibi süreklilik arz eden tüm hizmetleri, kısaca sisteminiz ile ilgili her türlü hizmeti Bakım Anlaşmalı firmalarımıza sunmaktayız. Sisteminiz ile ilgili yerinde ücretsiz ekspertiz yapıyoruz, firmanıza en uygun teknik servis ve bakım anlaşması hizmeti için teklif veriyoruz. Bizimle iletişime geçerek lütfen teklif isteyiniz.

NOTEBOOK/PC TAMİRİ

Teknik servisimizde her türlü notebook tamiri, yedek parça değişimi garantili olarak yapılmaktadır. Dikkat edilmesi gereken nokta arızadan sonra lütfen cihaza işinin uzmanı dışında kimseye müdahele ettirmeyiniz. Bazen çıkan basit bir arıza işinin ehli olmayan kişiler yüzünden tarafınıza pahalıya patlayabilir.Servisimizde, garanti süresi dolmuş ve garanti dışı kalmış tüm marka notebookların anakart, grafik chipseti, ekran paneli, inverter, menteşe, bios, floresan, kasa, adaptör, klavye vb. donanımların değişim ve onarımı garanti olarak uzman teknisyenler tarafından tamamen orijinal parçalar kullanılarak yapılmaktadır.

Yoğunluklu olarak çalıştığımız markalar

HP, Lenovo, Asus, Dell, Toshiba, Samsung, Acer,Sony, Apple, Casper, Exper  Msı, Intel

Baskı Çözümleri ve Yazıcı Onarımı

Yazıcınızın sarf maliyetleri (toner tüketimi) ile ilgili şikayetleriniz varsa en küçük ücretlere en kaliteli baskı ve süreklilik sağlayan cihazlar hakkında sizi bilgilendirelim.

Yazıcı Fotokopi makineleri tamir sektöründe 18 yıldır hizmetlerinin sürdüren firmamızda konularında deneyimli uzman personellerimiz tamir süreçlerinin çok daha kısaltarak ve en uygun zamanlarda kullanıcıların istekleri doğrultusunda tüm işlemleri yapar. 3000 aşkın müşterisine teknik servis hizmetleri veren firmamızdan büro makineleri, çok fonksiyonlu yazıcılar, nokta vuruşlu yazıcılar, püskürtmeli ve laser yazıcılar ile ilgili tüm sorunlarda irtibata geçiniz çalışanlarımız sizlere her konuda yardımcı olacaktır.

Kurumsal Bakım Anlaşması Hizmetimiz

Ticari işletmeler için, bilgisayarlardan kaynaklanan en ufak bir sorun hem personelin vakit kaybına, hem ticari zararlara sebebiyet vermekte, o zaman sorun meydana geldikten sonra çözüm bulmaya değil, sorunun meydana gelmesini engellemeye çalışmak gerekmektedir. Bunun en geçerli ve ekonomik yolu Bakım Anlaşmasından geçmektedir.

Kurumsal Bakım Anlaşması Nedir?

Kurumsal Bakım Anlaşması, yapılan anlaşmaya göre, mesai saatleri içerisinde, Bilgisayar Donanımı, İçinde bulunan yazılımlar veya Bilgisayar Çevre Birimleri ile ilgili herhangi bir sorun meydana geldiğinde veya herhangi bir sorun meydana gelmemesi için, bilgisayarlara müdahale edilip, sorunların giderilmesi, gereken önlemlerin alınması hizmetlerini kapsar.

Kimler Kurumsal Bakım Anlaşması Yaptırmalıdır?

İşletmesinde bulunan bilgisayar, yazıcı, tarayıcı, barkod üniteleri vb. çevre birimlerinin sayısı altı ve üzerinde olan, bilgisayarlarında sorun meydana geldiğinde, acil çözüm gereken, tüm işletmeler Kurumsal Bakım Anlaşması yaptırabilirler.

Kurumsal Bakım Anlaşması Ne Tür Hizmetleri Kapsar?

Kurumlara özel bu sözleşmenin genel konsepti; bilgisayar sistemlerinde meydana gelebilecek her türlü arızalara karşı önlem alıp, iş verimliliğini arttırmaktır. Hedefimiz arızalı bilgisayarlara servis vermek değil; sürekli, verimli ve arızasız çalışan sistemler yaratmaktır. Bu anlaşma kapsamında uygulanan genel öğeler:

* Windows 2003/2008 Server Kurulum ve Teknik Destek İşlemleri
* Windows XP/Vista/7/8 Kurulum Teknik Destek İşlemleri
* PC ve Laptop Onarım ve Bakım İşlemleri
* Toplu Güncelleme Hizmetleri
* Sistem Bakım ve Temizlik İşlemleri
* Virüs Tarama ve Temizleme İşlemleri
* Statik IP üzerinde DNS Hizmeti
* Silinmiş veya Hasarlı Diskten Veri Kurtarma Hizmetleri
* Workgroup, Active Directory Kurulum ve Destek Hizmetleri
* Ağ kurulum, test ve destek işlemleri
* ADSL, ISDN Internet Kurulum destek işlemleri
* ISA Server, Güvenlik Duvarı Kurulum ve Destek İşlemleri
* Microsoft Exchange Server Kurulum, Destek ve Bakım İşlemleri
* Periyodik Veri Yedekleme ve Test İşlemleri
* Yüksek Kapasiteli Hosting, E-Posta Kurulum Hizmetleri
* Anında Uzaktan Bağlantı ile Destek Hizmeti
Yapılan işler bir rapor ile sizlere sunulur ve onay alınır. Periyodik bakım sıklığı cihazların bulundukları ortama, çalışma durumuna, sizlerin isteğine göre ayarlanır.

Kurumsal Bakım Anlaşmasının Maliyeti Nedir?

Kurumsal Bakım Anlaşması maliyeti müşteri, personeli ve işletme bilgisayarlarının kullanım amaçlarına göre, değişmektedir.

Kurumsal Bakım Anlaşmasının Geçerlilik Süresi Nedir?

Kurumsal Bakım Anlaşması 6 aylık veya 1 yıllık süreler haline yapılmaktadır.

Kurumsal Bakım Anlaşması Yaptırmanın Avantajı Nedir?

Kurumsal Bakım Anlaşmalı müşterilerimiz en öncelikli müşterilerimizdir. Telefon, Uzak Masaüstü Bağlantısı ve Yerinde Servis hizmetlerimizden, sorunu en hızlı çözebilecek olan yöntem tercih edilir ve müşteri sorunları giderilir. Müşterilerimiz, donanımları bozulduğu için, iş kaybına uğramazlar, Verilerinin yedekleri her zaman alınır, Teknolojik gelişmelerden anında haberdar olurlar, ek hiç bir ücret ödemezler, diğer donanım ürünlerini aldıklarında çok özel ödeme koşulları ve iskontolar sağlanır.

Kurumsal Bakım Anlaşmasına Nasıl Başlanır?

Öncelikle bir ön görüşme ile talepler dinlenir, sonrasında müşteri temsilcilerimiz, mühendislerimizle beraber, işletmeyi analiz eder ve yapılabilecek hizmetler hakkında bir brief verirler. Takip eden süreçte bir sözleşme hazırlanır, onaylanması durumunda, firmanın büyüklüğüne göre 1-10 kişilik bir ekip, işletme bilgisayarlarında toplu bir çalışma gerçekleştirir, eksikler belirlenir, yedekler alınır, ilk bakım yapılır, firmanın teknik yapısı, eksikler, geliştirmeler hakkında bir rapor hazırlanarak şirket yönetimine sunulur, bu tarihten itibaren de her türlü sorunda hızlı ve yerinde destek sağlanır.

Uzaktan Erişim Aracılığı ile Teknik Servis Hizmeti

Birçok firmadan farklı olarak talebiniz doğrultusunda arızalı bilgisayarınıza uzaktan erişim ile bağlanarak oraya gelmeksizin problemlerinize çok kısa sürede çözüm üretmekteyiz. Servise yerinde müdahale durumlarında yaşanan zaman kayıplarını ortadan kaldırılır ve yaşanılan soruna müdahale süresini en aza indirilir. Teknolojide her zaman bir danışmanınız olması gerektiği düşüncesindeyiz. Bu nedenle sisteminizle ilgili oluşabilecek her türlü senaryoya karşı bilgili ve hazırlıklıyız. Bu sayede, sisteminiz ile ilgili tüm çözümleri kendi bünyemizde çözebiliyoruz. Dolayısı ile müşterilerimiz, bilgisayarcı firmaların sorunları birbirlerine yönlendirmesi neticesinde sorunun çözülememesi gibi bir durumla karşı karşıya kalmıyorlar. Alınan hizmetin sürekliliği, tek noktadan çözülmesi sisteminizin sağlıklı bir şekilde çalışır kalmasını etkileyen en önemli faktördür. Bu çerçevede imzaladığımız Bakım Anlaşması altında, sisteminiz ile ilgili tüm konularda tek yetkili oluyoruz.

Veri Kurtarma Hizmetleri

Emek Bilgisayar ve Mühendislik Teknik Servis Hizmetleri / Veri KurtarmaÜzerine veri kaydedilen her türlü ortam, işletim sistemi ve dosya sistemleri üzerinde veri kurtarma, veri silme, veri kopyalama, veri klonlama, şifre çözme ve veri analizi (forensics) hizmetlerini, gizlilik prensibi ve profesyonel uzman kadrosuyla vermektedir.
Veri kaybı yaşadıysanız üzülmeyin; panik yapmadan ve kesinlikle müdahale etmeden direkt olarak firmamıza yollayın. Bugüne kadar binlerce müşterimiz, özel donanım, yazılım, teknik ekipman, bilgi ve tecrübe gerektiren veri kurtarma, veri inceleme, şifre çözme ve veri araştırma hizmetlerinde firmamızı tercih ederek iş sürekliliğinde kayıp ve aksaklık yaşamadılar.

Kısaca Özetlersek;
• Ücretsiz analiz,
• Analiz ve veri teslim sürecinin hızlı olması,
• Yüksek başarı oranı  ile

Emek Bilgisayar veri kurtarma hizmetlerinde tercih sebebidir.

 

Web Tasarım: Emek Bilgisayar