Ticari Yazılım Hizmetleri

Ticari Yazılım Hizmetleri

EMEK Bilgisayar ve Müh.San.Tic. Ltd.Şti. kuruluşundan itibaren Yasal yazılımlar konusunda Müşterilerini bilgilendirmeyi ,ve yasal yazılım ürünlerinin satışını yapmayı  hep ilke edinmiştir.

Lisanslı yazılım kullanmak ; kurumunuza ya da firmanıza hem yasal açıdan hemde güvenliğiniz açısından sayısız avantajlar sunmaktadır.

Bankacılık işlemleri,Havaleler ,mailler gibi günümüzün olmazsa olmaz dediğimiz internet uygulamaları kullanırken güvenlik son derece önemlidir.

İnternetten indirilmiş free programlar son derece güvensizdir.  Programları illegal yollardan lisanslayan küçük programcıklar sizin programı yasallaştırdığı gibi gözükse de  bilgisayarınızada başka küçük programcıklar yükleyip, Yaptığınız her türlü işlemi ,şifrelerinizi önemli bilgilerinizi  ele geçirebilir.Sizi  ,Firmanızı ya da  kurumunuzu zarara uğratabilirler.

Emeklerinizin ne kadar kıymetli olduğunu biliyoruz.

CAD (Computer Aided Design) : Bilgisayar destekli tasarım

CAM (Computer Aided Manufacturing) : Bilgisayar destekli üretim

CAE (Computer-aided engineering ) : Bilgisayar destekli mühendislik yazılımı

 AutoCAD ve AutoCAD LT®

Tasarım projelerinize AutoCAD® yazılımı ile kavramdan bitimlerine kadar güç verin. Fikirleriniz, yeni yüzey modelleme araçları ve nokta bulut desteği sayesinde, her zamankinden daha net ve doğruluğa sahip olarak şekil alabilir. Yeni kısıtlama kabiliyetleri parametrelerle çalışmayı kolaylaştırı ve güncellenmiş üretkenlik araçları nihai tasarım dokümantasyonunu her zamankinden daha hızlı sunmanıza yardımcı olur. Ve materyal ve yüzeylerdeki önemli güncellemeler tasarım amacınızı istediğiniz etkiyle sunmanıza yardımcı olur. Bu ve istediğiniz diğer birçok yeni kabiliyetlerle AutoCAD tasarım ve dokümantasyonu daha ileriye götürmenize yardımcı olur.

2B ve 3B CAD tasarımı için autoCAD yazılımı:

Keşfedin— Konseptlerinizin gerçeğe dönüşmesine yardımcı olan güçlü CAD araçları ile 2B ve 3B da tasarım fikirleri keşfedin.

Dokümante edin—Projelerinizi konsepten sonuca güçlü dokümantasyon araçları ile götürün. Tekrarlayan işleri en aza indiren ve bitirme zamanınızı hızlandıran otomasyon, yönetim ve düzenleme araçları sayesinde daha hızlı çalışın.

İletişim kurun—Kritik tasarım verilerini güvenli, verimli ve doğru şekilde paylaşın. Herkesi her zaman döngüde tutmanıza olanak veren ve dünyanın en yaygın kullanılan tasarım veri formatlarından biri olan yerli DWG™ desteğinin faydalarını tecrübe edin.

Özelleştirin—AutoCAD'i özelleştirmek düşündüğünüzden çok daha kolay.

Microsoft Windows ve OfficeProgramları

Netcad Programı

Zwcad Programları

Çizim Grafik Programları(Adobe)