Web Hizmetleri

Web Hizmetleri

Kurumsal Web Tasarım Hizmeti

Günümüzde artık herkesin bir web sayfası, Web sitesi yaptırmak, şirketler içinde artık kanuni bir zorunluluk haline geldi.

Aslında kanuni bir zorunluluk olmasa dahi bir web sitesinin önemini artık bilmeyenimiz kalmadı. Neredeyse televizyonunun yerini alan internet teknolojisi, reklam alanında da en az televizyon kadar etkili olmuştur.

Emek Bilgisayar,  Web tasarım ve programlamayla ilgili, kendi alanlarında uzman takım arkadaşlarını bünyesinde bulundurmaktadır. Sizin için en uygun tasarımı sizin için düşünüp firmanızı sanal ortamda sergiliyoruz.

Firmanızın sanal ortamda da hak ettiği yeri almasını istemez misiniz? Emek Bilgisayar Firmanızı, tamda sizin istediğiniz gibi sanal ortamda tanıtarak, daha geniş kitlelere ulaşmanızı sağlayacaktır.

Sizin için özel yapacağımız yönetim panelinizle, Web sayfanızı kendiniz çok kolay bir şekilde güncelleyebileceksiniz.

Eğer web sayfanızı güncellemeye vaktim yok diyorsanız endişelenmeyin! Emek Bilgisayar web destek hizmetiyle, bize göndereceğiniz verileri internet sitenize sizin için girecektir.

Dilerseniz yaptığımızı işlerimize www.pratiktasarim.com adresinden göz atabilirsiniz.

Hosting(Barındırma) Hizmeti

Emek Bilgisayar güçlü ve güvenilir server alt yapısıylada sizlerin hizmetindedir.

Alanında uzman bir firma ile anlaşmalı serverımızla mail ve hosting işlemleriniz artık daha güvenli.

1995'ten bu yana güveni temsil eden Emek Bilgisayar, hosting hizmetini birçok kamu kuruluşu ve kurumsal şirketlere sağlamaktadır. İnternet ortamındaki verilerinizin güvenliğini de sağlamayı kendine görev edinmiştir.

Domain(Alan Adı) Hizmeti

Günümüzde neredeyse her şirketin, her firmanın, küçük işletmenin ve hatta kişinin internette bir ismi var.

Emek Bilgisayar, sunduğu domain hizmetiyle işletmenizin adını sizin istediğiniz doğrultuda size sunar. 

Com, Com.Tr, Net, Gov.Tr veya istediğiniz herhangi bir uzantıyı sizin için alıp kullanıma hazır hale getirip size sunuyoruz. 

Domainlerinizin tarihlerinin geçmesinden endişe etmeyin! Emek Bilgisayar alınan domainlerin takibini yapıp günü geçmeden sizin verdiğiniz iletişim aracıyla size ulaşarak gerekli uyarıyı yapacaktır.

Birçok kamu kuruluşu, şirket ve tüzel kişilerin domain hizmetini Emek Bilgisayar sağlamaktadır

E-Ticaret

İnternet teknolojisi hızla büyüyüp gelişen, geliştikçe yaygınlaşan ve yaygınlaştıkçada birçok şeyin yerini alan bir yapı halini aldı. Bunların başında tabii ki e-ticaret sistemleri geliyor. Artık insanlar internet üzerinden teknoloji ürünleri, tekstil ürünleri, kırtasiye ürünleri ve daha birçok ürün ve hizmeti satın alabilmektedir. E-ticaret sistemi gün geçtikçe büyüyen ve geniş kitlelere ulaşan bir pazar halini aldı.

Peki bu pazarda sizin hala bir e-ticaret sisteminiz yok mu?

Endişelenmeyin!

Emek Bilgisayar sizler için e-ticaret sistemini kurup size kullanmanız için sunacaktır. Sizin yapmanız gereken tek şey ürünlerinizi internetteki pazarınıza koymak.